YT Solar - шаблон joomla Видео

Tabela, MatbaaGrafik TasarımWeb Sitesi Alanları dahilinde; Işıklı ve Işıksız Tabela, Totem, Araç Kaplama, Cam ve Bina Giydirme, Krom Kutu Harf, Pleksi Kutu Harf, Led Tabela, Led Sistemleri, Kayan Yazı, Şantiye Tabelası, İş Güvenliği Panoları, Dijital Baskı, El İlanı, Magnet, Davetiye, Kartvizit çeşitleri, Kurumsal Tasarımlar, web sitesi, web sayfası, Seo danışmanlığı ve daha fazlası ile tüm Türkiye geneline hizmet vermekteyiz.

Apartman ve Site Tabelası

Yayınlanma Ürünler

     Apartman İsimlikleri, Site Giriş Tabelaları, Site Totemleri ve Site Giriş Tabelaları (Site Tak-Kemer Yazıları) Kutu Harf, Kabartma Harf, Aynalı Harf, Krom Harf, Alüminyum ve Prinç levhalar ile istenilen şekil ve ebatlarda özel olarak imal edilip uygulanmaktadır.

    * Basit Apartman/Bina Tabelaları; Dekota, Pleksiglas, Polikarbon, Kompozit, Sac ve buna benzer ışık geçiren ve geçirmeyen levhalar olarak hazırlanıp Üzerine folyo kesim ve folyo dijital baskı yöntemleri ile hazırlanıp uygulanmaktadır.

    * Site ve Apartman/Bina Girişi (Kemer/Tak) Yazı uygulamaları genlde 4-10mm kabartma aynalı veya istenilen renkte malzemelerden cnc router kesim ile hazırlanan harflerin uygulaması ile gerçekleştirilr bunun yanı sıra kutu harf uygulamasıda yapılabilir. Kutu Harf seçenekleri ise; Pleksi Kutuharf, Paslanmaz Kutu Harf, Gold Aynalı Paslanmaz Kutu Harf, Alüminyum Boyalı Kutu Harf olarak hazırlanmaktadır.

     * Site Totem Tabelaları; Totem uygulamalarında Kutu harf, Oyma ve içten aydınlatmalı bir çok seçenek mevcut. Bahçe içinde Yoldan görünecek şekilde metal ankaraj ile montajı gerçekleştirilen tabelalardır.

     

Tags: Tabela, Işıklı Tabela, Kutu Harf, Led, Strafor, Totem Tabela, Işıksız Tabela, Alüminyum, Crom, Paslanmaz, Site Yıldız Site İsimliği Krom Aynalı Gold Apartman, Site, Bina İsimliği Apartman İsimliği

Diğer Hizmetlerimiz