YT Solar - шаблон joomla Видео

Tabela, MatbaaGrafik TasarımWeb Sitesi Alanları dahilinde; Işıklı ve Işıksız Tabela, Totem, Araç Kaplama, Cam ve Bina Giydirme, Krom Kutu Harf, Pleksi Kutu Harf, Led Tabela, Led Sistemleri, Kayan Yazı, Şantiye Tabelası, İş Güvenliği Panoları, Dijital Baskı, El İlanı, Magnet, Davetiye, Kartvizit çeşitleri, Kurumsal Tasarımlar, web sitesi, web sayfası, Seo danışmanlığı ve daha fazlası ile tüm Türkiye geneline hizmet vermekteyiz.

Araç Reklamları - Araç Kaplama

Yayınlanma Ürünler

     Araç Reklamları, Araç Giydirme, Araç Kaplama, Araç Yazıları olarak adlandırdığımız Araç reklamı grubunda Folyo Kesim Yazılar ile başlayıp Lokal ve Genel Olarak araç kaplama, giydirme uygulamaları ile geniş bir yelpazeyi kapsayan ürün ve üretim alanıdır.

    * Basit Araç Reklamları; Folyo Kesim ile yazı ve şekil, logo uygulamalarıdır.

    * Bas-kes Araç Reklamları; Folyo Baskı ve Kesim ile yazı, resim, şekil ve logo uygulamalarıdır.

    * Lokal Araç Kaplamaları; Araç kaplama için üretilmiş olan ve istenilen çözünürlükte baskı yapılabilen CAST folyolar ile genelde 1440dpi çözünürlüğünde baskı uygulaması yapılarak araçların reklam istenilen bölümlerine yaptığımız lokal uygulamalardır. 

    * Genel Araç Kaplamaları; CAST araç folyosu ile hazırladığımız görselleri birleştirerek aracın tavan hariç veya dahil tüm bölgelerine uygulanması ile gerçekleştirdiğimiz reklam türüdür.

     

Diğer Hizmetlerimiz