YT Solar - шаблон joomla Видео

Tabela, MatbaaGrafik TasarımWeb Sitesi Alanları dahilinde; Işıklı ve Işıksız Tabela, Totem, Araç Kaplama, Cam ve Bina Giydirme, Krom Kutu Harf, Pleksi Kutu Harf, Led Tabela, Led Sistemleri, Kayan Yazı, Şantiye Tabelası, İş Güvenliği Panoları, Dijital Baskı, El İlanı, Magnet, Davetiye, Kartvizit çeşitleri, Kurumsal Tasarımlar, web sitesi, web sayfası, Seo danışmanlığı ve daha fazlası ile tüm Türkiye geneline hizmet vermekteyiz.

Aynalı Harf Tabelalar

Yayınlanma Ürünler

     Alüminyum kromajlı malzemelerden hazırlanan, aynalı (krom görünümü) ve altın aynalı (Gold aynalı) görünümlü seçenekleri ile hazırlanmatadır.

     Aynalı harfler kutu harflerde olduğu gibi sadece kabartma olarakta kullanılabilir. 4, 10 ve 20 mm dekota veya kompozit üzerine aynalı malzemelerin bütünleştirilmesi ve istenilen yüksekliğe sahip strafor malzeme ile 8cm yüksekliğe kadar kutu harf görünümü verilerek oluşur. Bu malzemeler istenilen şekil ve ebatlarda CNC tarafından kesilir. Duvar veya tabelaya montajı ise yapıştırma, vidalama gibi birkaç seçenek ile montajı tamamlanır. 

Tags: Tabela, Işıklı Tabela, Kutu Harf, Led, Strafor, Cephe Tabelaları, Çatı Tabelaları, Duvar Reklamları, Totem Tabela, Işıksız Tabela, Alüminyum, Crom, Paslanmaz, Krom Aynalı Gold

Diğer Hizmetlerimiz