YT Solar - шаблон joomla Видео

Tabela, MatbaaGrafik TasarımWeb Sitesi Alanları dahilinde; Işıklı ve Işıksız Tabela, Totem, Araç Kaplama, Cam ve Bina Giydirme, Krom Kutu Harf, Pleksi Kutu Harf, Led Tabela, Led Sistemleri, Kayan Yazı, Şantiye Tabelası, İş Güvenliği Panoları, Dijital Baskı, El İlanı, Magnet, Davetiye, Kartvizit çeşitleri, Kurumsal Tasarımlar, web sitesi, web sayfası, Seo danışmanlığı ve daha fazlası ile tüm Türkiye geneline hizmet vermekteyiz.

Kutu Harf Tabelalar

Yayınlanma Ürünler

       “Kutu Harf” olarak adlandırılan tabelalar kısa özet ile tabela asıl zemininden 2cm ve daha fazla kabartmaya sahip olan endirekt yâda direkt olarak aydınlatma yöntemleri ile hazırlanan tabelalardır. Ayrıntıları yapımında kullanılan malzemelere göre değişmektedir.

 

  • Alüminyum Kutu Harf

Genelde 2mm kalınlıkta Alüminyum sacdan kesilen harflerin kenarları yine aynı malzemeden şeritler ile dönülerek Al. Kaynağı ile birleştirilir. Pürüzlü yüzeyler aşındırıcı taş ve zımpara yardımı ile düzeltilir. Pürüzsüz hale gelen harfler ve hazırlanan tabela zemini önce astar boyası ile ve sonrasında endüstriyel veya akrilik boya ile istenilen renk ve tona uygun şekilde boyanır. Elde edilen harfler tabela zeminine direkt olarak veya yapılacak aydınlatmanın türüne göre yaklaşık 2 cm yükseltme aparatları ile zemin üzerine pabuç yardımı ile tutturularak tabela oluşturulur. Bunun sonrasında montaj aşamasına geçilir.  Harfler istenirse fileleme yöntemi ile ön yüzü ışık geçirgenliği yüksek plexiglass malzemeden de üretimi yapılabilir.

  • Plexiglass Kutu Harf

Genelde 3mm kalınlıkta Plexiglass tabakadan kesilen harflerin kenarları yine aynı malzemeden şeritler ile dönülerek plexiglass yapıştırıcısı ile birleştirilir. Pürüzlü yüzeyler bu malzemede oluşmayacağı için düzeltilmeye ihtiyacı yoktur. Pürüzsüz halde olan harfler tabela zeminine tutturulan dekota üzerine montajı yapılır.Plexiglass malzemenin hemen hemen her rengi ve tonu olduğundan boyanma ihtiyacı yoktur. Ayrıca istenilirse üzerine folyo kaplanabilir.  Bunun sonrasında tabela montaj aşamasına geçilir.  Harfler istenirse fileleme yöntemi ile ön yüzü farklı renk ve şekilde malzemeden de üretimi yapılabilir.

  • Krom Paslanmaz Kutu Harf

Genelde 1,2mm kalınlıkta 304 1.sınıf Paslanmaz çelik sacdan kesilen harflerin kenarları yine aynı malzemeden şeritler ile dönülerek Lehim yardımı ile birleştirilir. Parlak yüzeylerde oluşan kirli yüzeyler pasta cila ile düzeltilir. Hazır hale gelen harfler ve hazırlanan tabela zemini önce astar boyası ile ve sonrasında endüstriyel veya akrilik boya ile istenilen renk ve tona uygun şekilde boyanır. Elde edilen parlak ve paslanmaz harfler tabela zeminine direkt olarak veya yapılacak aydınlatmanın türüne göre yaklaşık 2 cm yükseltme aparatları ile zemin üzerine pabuç yardımı ile tutturularak tabela oluşturulur. Bunun sonrasında montaj aşamasına geçilir.  Harfler istenirse fileleme yöntemi ile ön yüzü ışık geçirgenliği yüksek plexiglass malzemeden de üretimi yapılabilir.

  • Strafor Kutu Harf

Genelde 50 ve 80 mm kalınlıkta strafor tabakadan kesilen harflerin kenarları kalın olduğundan yeniden bir işleme alınmazlar. Yüzeyleri özel baya yardımı ile renklendirilirler. Ayrıca istenilirse yüzeyi aynalı ve gold (sarı) aynalı malzeme ile değişik özellikler kazandırılarak kullanılırlar. Parlak yüzeylerde oluşan kirli yüzeyler pasta cila ile düzeltilir. Hazır hale gelen harfler tabela zeminine tutturulur. Tabela hazır hale gelir ve montaj aşamasına geçilir.  Harfler istenirse iç mekanda kullanılacak şekilde uygulama yapılabilir.

Tags: Tabela, Işıklı Tabela, Kutu Harf, Pleksiglass, Led, Strafor, Cephe Tabelaları, Çatı Tabelaları, Duvar Reklamları, Totem Tabela, Işıksız Tabela, Alüminyum, Crom, Paslanmaz,

Diğer Hizmetlerimiz