YT Solar - шаблон joomla Видео

Tabela, MatbaaGrafik TasarımWeb Sitesi Alanları dahilinde; Işıklı ve Işıksız Tabela, Totem, Araç Kaplama, Cam ve Bina Giydirme, Krom Kutu Harf, Pleksi Kutu Harf, Led Tabela, Led Sistemleri, Kayan Yazı, Şantiye Tabelası, İş Güvenliği Panoları, Dijital Baskı, El İlanı, Magnet, Davetiye, Kartvizit çeşitleri, Kurumsal Tasarımlar, web sitesi, web sayfası, Seo danışmanlığı ve daha fazlası ile tüm Türkiye geneline hizmet vermekteyiz.

Vinil (Branda) Germe Tabelalar

Yayınlanma Ürünler

      Asgari olarak 440gr/m2 ithal ve Uzakdoğu Vinily (Branda) malzemelerden genelde dijital baskı yöntemi ve folyo kesim yöntemi ile hazırlanan reklamlar metal konstrüksiyon kasa üzerine vida veya zımbalama yöntemi ile gerilerek ve kenarlarına köşebent ile çerçevelenerek oluşturulan ışıklı vinily germe ve ısıksız viniy germe tabelalardır. Cephe Tabelaları, Çatı Tabelaları, Duvar Reklamları, İnşaat ve Şantiye Tabelaları, Totem Tabela, Şantiye Çevre Koruma Bariyerler Reklamları ve daha birçok alanda kullanılmaktadır.

 

Tags: Tabela, Işıklı Tabela, Vinily, Branda, Cephe Tabelaları, Çatı Tabelaları, Duvar Reklamları, İnşaat ve Şantiye Tabelaları, Totem Tabela, Şantiye, Işıksız Tabela,

Diğer Hizmetlerimiz